Dlaczego deski kompozytowe ProDeck?

 

Dlaczego warto wybrać system tarasowy ProDeck?

Deski kompozytowe ProDeck, dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów są odporne na ścieranie i zarysowania oraz nie tracą wzoru faktury.

Do produkcji naszych desek wykorzystujemy jedynie wysokogatunkowe, wyselekcjonowane drewno, nie pochodzące z odpadów. Dzięki temu oferujemy wysoką powtarzalność parametrów technicznych, co gwarantuje długowieczność tarasu.

Każda deska ProDeck przechodzi indywidualny proces szczotkowania, nadający jej unikatowy wygląd oraz właściwości antypoślizgowe.
W przypadku desek nieszczotkowanych na powierzchni mogą pojawić się nieestetyczne zarysowania. Szlifowanie będące alternatywą dla szczotkowania, powoduje zmatowienie desek i może być nietrwałe a powierzchnia nie jest antypoślizgowa.

 

 

Deski kompozytowe ProDeck zawierają ponad 10% dodatków poprawiających właściwości. Dzięki temu nasze produkty są odporne na:

- niskie temperatury,
- promieniowanie UV A i B,
- działanie czynników atmosferycznych,
- działanie grzybów i porostów,
- uszkodzenia mechaniczne,
- są niepalne

System kompozytowy ProDeck został poddany serii kilkudziesięciu badań w akredytowanych laboratoriach, co zaowocowało uzyskaniem atestów i certyfikatów, gwarantujących jakość
i bezpieczeństwo użytkowania.

Elementy montażowe wykonane są
z wysokogatunkowej stali nierdzewnej. Gwarantuje to najlepsze łączenie elementów systemu, które nie jest podatne na uszkodzenia i działanie czynników atmosferycznych.

Nasze deski nie pochodzą z importu. Dzięki produkcji w Polsce oferujemy najwyższej jakości wyroby, przy zachowaniu atrakcyjnego poziomu cenowego.

Posiadamy jedną z największych sieci wyspecjalizowanych punktów dystrybucyjnych, dzięki czemu macie Państwo gwarancję wysokiej jakości doradztwa oraz usług montażu na terytorium całego kraju.

ProDeck - nowoczesne i funkcjonalne systemy desek kompozytowych

Deski kompozytowe ProDeck, nadadzą każdemu tarasowi i ogrodzeniu nowy wymiar. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego połączenia naturalnego drewna i polimeru, powstał zupełnie nowy materiał budowlany - kompozyt łączący w sobie najlepsze właściwości obydwu materiałów z osobna.

Dzięki zastosowaniu osnowy z włókien drewna możemy cieszyć się ciepłem i estetyką, charakterystyczną dla desek drewnianych. Jednocześnie polimer zabezpiecza włókna drewna przed wpływem czynników atmosferycznych i biologiczną degradacją wynikłą z ingerencji grzybów i szkodników. Największą zaletą systemu desek kompozytowych ProDeck jest brak koniczności konserwacji i impregnowania, które w przypadku naturalnego drewna jest kosztowne i pracochłonne. Dokonując wyboru systemu desek kompozytowych ProDeck macie Państwo gwarancję powierzchni wykonanych z substytutu drewna lub ceramiki, które nie wymagają obsługi prze wiele lat. Produkty ProDeck są przeznaczone dla każdego, kto ceni połączenie estetyki i funkcjonalności na najwyższym poziomie.

Poprzez barwienie kompozytu na etapie produkcji, nie ma konieczności malowania desek, które w przypadku naturalnego drewna musi być często powtarzane. Dodatkowo barwienie desek kompozytowych ProDeck obejmuje całą objętość tworzywa a co za tym idzie nie ma ryzyka odprysków i efektu łuszczenia się nakładanych na siebie kolejnych warstw farby.

Powierzchniowe szczotkowanie desek ProDeck, oprócz nadania estetycznej, nieregularnej faktury, ma również za zadanie zagwarantowanie powierzchni antypoślizgowej. Ma to kluczowe znaczenie w zestawieniu kompozytu z płytkami ceramicznymi, które zmoczone przez deszcz stają się niebezpiecznie śliskie. Nawet w przypadku mokrych desek, pozostają one bezpieczne i wygodne w użytkowaniu. System kompozytowy jest odporny na działanie mrozu. Nie ma w nim łączeń klejonych ani fug, które mogłyby zostać uszkodzone przez działanie wody i niskich temperatur.

System desek tarasowych składa się z legarów, desek, listew wykończeniowych i klipsów łączących. Klipsy ProClip pozwalają na szybki i łatwy montaż bez wiercenia desek i pozostawiania widocznych połączeń śrubowych. Konstrukcja klipsów gwarantuje zachowanie stałych odstępów pomiędzy deskami bez konieczności każdorazowego odmierzania dylatacji przez kliny ustalające. Poprawnie zamontowane ProClip-y wykonają tę czynność za Państwa.

 

 

Prodeck

 

 

SPRAWDŹ ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY W PROGRAMIE DOBREBUDOWANIE.PL