Domowa strefa SPAOstatnio zmieniła się nieco rola i postrzeganie tradycyjnej łazienki domowej. Jeszcze kilka lat temu była ona traktowana jedynie jako pomieszczenie higieny. Obecnie coraz częściej słyszymy, iż łazienka to wyjątkowe miejsce zapewniające relaks i dystans od codziennego stresu.

Hotele i ekskluzywne centra odnowy biologicznej przekazały konsumentom doświadczenia nowej kultury ciała, w której dominującą pozycję zajmują zdrowie i regeneracja. W konsekwencji coraz bardziej widocznym trendem staje się „domowe SPA” - współczesny kult łazienki celebrujący żywioł wody. Statystycznie na łazienkę przeznaczamy zdecydowanie więcej miejsca i więcej pieniędzy, niż jeszcze parę lat temu. Moda na SPA widoczna jest w stale rosnącej licznie klientów chętnych do urządzania prywatnych oaz wellnesu. Producenci proponują nam coraz bardziej wyrafinowane produkty SPA do użytku domowego. W odróżnieniu od urządzeń stosowanych w obiektach publicznych te montowane w domach oprócz względów funkcjonalnych i zdrowotnych muszą zaspokajać nasze wysokie wymagania estetyczne.
POOLSPA, lider w produkcji urządzeń z hydromasażem, wprowadza na rynek oryginalną kabinę ZONA. To połączenie doskonałego designu i maksymalnej funkcjonalności. Przestrzennie, minimalistycznie, krystalicznie – to główne założenia przyświecające twórcom tego projektu, którzy postawili tu na obszerne wnętrze gwarantujące maksymalny komfort kąpieli. Dlatego doskonale wpisuje się ona w zdobywający coraz większą popularność trend kabin XXL.

ZONA to przylegająca do ściany tylko jedną krawędzią kabina prysznicowa, której niebanalny wygląd uzyskano dzięki olbrzymim taflom szkła spiętych metalowymi wspornikami z eleganckich runek. Wsporniki obok uchwytu otwierającego i dwóch delikatnych zawiasów są jedynymi nieszklanymi elementami kabiny. Dlatego pomimo swoich imponujących rozmiarów ZONA (168x88) optycznie nie zmniejsza i obciąża powierzchni łazienki. Brak widocznych łączeń, przejrzystość i minimalistyczna konstrukcja, plasują ZONĘ na czele najmodniejszych kabin oraz gwarantują jej ponadczasowość.

Nowa kabina POOLSPA dostępna jest w trzech wersjach. Podstawowa, ZONA BASIC to komplet kabiny z płaskim brodzikiem. Taki zestaw zwieńczony światłem konstelacyjnym oraz prysznicem centralnym w formie deszczownicy i wzbogacony panelem prysznicowym z naturalnego kamienia to ZONA CLUB. Kamienny panel to nie tylko ekstrawagancki element dekoracyjny. Przede wszystkim to profesjonalne urządzenie z hydromasażem, z ośmioma regulowanymi dyszami gwarantującymi efektywny masaż wodny całego ciała. Entuzjaści takiego luksusowego SPA mogą wybierać między super eleganckim panelem z czarnego granitu ZONA CLUB BLACK i subtelnym panelem z piaskowca ZONA CLUB LIGHT. POOLSPA poleca także komplet ZONA MEDIUM LONG wyposażony w komfortowy panel prysznicowy LONG z wygodnym siedziskiem.

PoolspaSPRAWDŹ ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY W PROGRAMIE DOBREBUDOWANIE.PL