Domowy salon piękności - hydromasażHydromasaż, masaż limfatyczny, ciągły , bicze szkodzie, łaźnia parowa, aromaterapia i chromoterapia to tylko niektóre zabiegi i przyjemności, jakich możemy zakosztować w domu dzięki nowej kabinie masażowo-parowej Therma Round firmy POOL- SPA.

Therma Round to nowoczesny domowy salon Wellness, który zapewni nam zdrowie, wypoczynek, piękną cerę, zgrabną sylwetkę oraz doskonale samopoczucie każdego dnia.

Hydromasaż, czyli wodna kuracja to jedna z najstarszych i najbardziej naturalnych metod leczenia na świecie. Lekarze i terapeuci przekonują, iż codzienny, kilkuminutowy masaż wodny działa nie tylko profilaktycznie na nasz organizm, ale także niweluje nawet wieloletnie i uciążliwe dolegliwości kręgosłupa, stawów, poprawia nastrój, a także leczy migrenę i bezsenność. Hydroterapia ma także doskonałe właściwości kosmetyczne. Woda i para wodna nawilżają cerę czyniąc ją w naturalny sposób zdrową, sprężystą i o kilka lat młodszą.

W nowej kabinie POOL- SPA do wyboru mamy kilka rodzajów wodnych zabiegów. Masaż limfatyczny, masaż ciągły, masaż stóp, bicze szkodzie, łaźnia parowa pozwalająca na rozluźnienie zmęczonych mięsni oraz opcja wodospadu, który jak naturalny deszcz relaksuje po ciężkim dniu. Nowością w domowych urządzeniach hydromasażu jest zastosowany tu naprzemienny, głęboki masaż limfatyczny, który ujędrnia skórę i pomaga w zwalczaniu cellulitu. Therma Round posiada dozowniki z olejkami zapachowymi do aromaterapii, co pozwala na korzystanie z uzdrawiających właściwości tego zabiegu. W kabinie zainstalowano również zestaw oświetlenia do chromoterapii, czyli tzw. leczenia kolorami, oparty na najnowocześniejszej technologii światłowodowej. W zależności od nastroju możemy wybrać jedną z pięciu barw, z których każda działa w inny sposób na nasze samopoczucie np. pobudza, relaksuje lub uspokaja skołatane nerwy.

Therma Round to nie tylko salon odnowy biologicznej, terapeutyczny i kosmetyczny w jednym. To także doskonała forma, wyrafinowana stylistyka i wzornictwo oraz przykład innowacyjnego zastosowania najnowszych technologii. Klasyczny, okrągły kształt kabiny, duże przejrzyste przeszklenia, błękitne elementy wkomponowane w białe tło oraz łagodne załamania i wypukłości nadają bryle nowoczesnego, a jednocześnie eleganckiego wyglądu, który idealnie komponuje się z wystrojem każdej łazienki. Przestronne wnętrze kabiny oraz wygodne miejsce do siedzenia zapewniają kąpiącemu maksymalny komfort. Elektroniczny panel sterujący funkcjami umieszczony wewnątrz kabiny wyposażono w duży i wyraźny wyświetlacz ciekłokrystaliczny (LCD). Dzięki temu nawet osoby z wadą wzroku bez najmniejszego problemu są w stanie obsługiwać go bez okularów, czy szkieł.

Kabinę Thermę Round wyposażono w telefon z systemem głośnomówiącym. Tak więc nie musimy nawet przerywać kąpieli, gdy zadzwoni telefon. Dodatkowo do dyspozycji mamy cyfrowe radio stereo z programowalnym tunerem oraz wyjście na odtwarzać CD lub sprzęt audio.

Kabina posiada także system kontroli stanu zakamieniania, który ułatwia utrzymanie jej higieny. Instalacja Therma Round jest zdecydowanie szybsza i łatwiejsza, niż tradycyjnej kabiny, gdyż nie wymaga użycia silikonu.

iązane z hydromasażem akcesoria eksportowane są również do Holandii, Belgii, Niemiec i na Węgry.

Poolspa

SPRAWDŹ ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY W PROGRAMIE DOBREBUDOWANIE.PL