Jesienny remont w ogrodzie


Trwa Promocja Jubileuszowa firmy Bruk-Bet!

 

 

Właśnie rozpoczęła się promocja cenowa jednego z czołowych polskich producentów kostki brukowej, płyt tarasowych i elementów małej architektury - firmy Bruk-Bet.

 

- Z okazji okrągłej rocznicy działalności przygotowaliśmy specjalną Promocję Jubileuszową - 30 produktów w atrakcyjnych cenach na 30-lecie firmy.

W ramach oferty można zaopatrzyć się w kostkę brukową, wśród której na szczególną uwagę zasługuje seria Promenada czy Concerto, płyty tarasowe Kamień Ciosany z niezwykle popularnym motywem Koła, dekoracyjnie łupane pustaki i bloczki ogrodzeniowe, a także szereg produktów do ogrodowej zabudowy - wyjaśnia Jarosław Kwaśniak z firmy Bruk-Bet.

Listę wszystkich pozycji objętych promocją wraz z cenami można sprawdzić na stronie http://www.bruk-bet.pl/promocja/.

Akcja ma charakter ogólnopolski i potrwa do 30 listopada br., a sprzedaż odbywa się przez własne biura Bruk-Bet oraz dystrybutorów na terenie kraju.

 

 

Jesień sprzyja zakupom


Schyłek lata to idealny moment na przygotowanie ogrodu do nadejścia zimy. Warto pomyśleć o ostatnim w sezonie cięciu drzew i krzewów, przesadzaniu roślin czy zakładaniu trawnika. Jest to również idealny czas na wszelkiego rodzaju prace związane z remontem lub układaniem nowej nawierzchni wokół domu.

Choć początek jesieni nie nastraja nas optymistycznie - krótsze dni, poranny chłód i coraz mniej słońca, jest to świetny czas na posezonowe zakupy. Jeśli mamy zatem w planach remont lub realizację nowego projektu nawierzchni, warto udać się do punktów sprzedaży, aby skorzystać z porady architekta krajobrazu i jeszcze w tym sezonie  odmienić swój ogród z zyskiem dla domowego budżet. Pozwoli to by wiosną, wraz z topniejącym śniegiem, nie grzęznąć po kolana w błocie i cieszyć się pięknym otoczeniem wymarzonego domu.

 

 

 

 

Bruk-Bet, październik 2014

SPRAWDŹ ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY W PROGRAMIE DOBREBUDOWANIE.PL