Kostka na miarę przestrzeni miejskich

 

Pole tekstowe:   Kostka Novator w kolorze wapień muszlowy. fot. Bruk-Bet

Kostka Novator firmy Bruk-Bet została zaprojektowana z myślą o nowoczesnych rozwiązaniach urbanistycznych, inspirowanych stylem minimalistycznym. Model ten wyróżniają trzy duże, prostokątne elementy o gładkiej powierzchni. Ich geometryczna forma doskonale sprawdza się w rytmicznych ułożeniach rzędowych.

Ośmiocentymetrowa grubość kostki Novator pozwala z powodzeniem stosować ją w miejscach obciążonych wzmożonym ruchem pieszych, samochodów osobowych czy nawet lekkich aut dostawczych. Novator dostępny jest w dwóch stonowanych wersjach kolorystycznych - beżach, szarościach - oraz w wykończeniu śrutowanym - w kolorach granit, granodioryt i andezyt. Powierzchnia kostek została zabezpieczona specjalnym systemem Hydrostop, stosowanym przez firmę Bruk-Bet już w trakcie procesu produkcji. Ułatwia on utrzymanie nawierzchni w czystości, nawet w miejscach szczególnie narażonych na powstawanie plam i zabrudzeń.

 

Novator:

 

Kolory:

wapień dewoński, wapień muszlowy, granodioryt, granit, andezyt

Rozmiar:

300x300x80, 600x300x80, 900x300x80 [mm]

Cena za m2:

71,34 - 92,50 zł brutto

 

 

INFORMACJE DODATKOWE O BRUK-BET®

Istniejąca od 1984 roku firma Bruk-Bet® jest jednym z czołowych producentów wyrobów betonowych w Polsce. Mocną pozycję wśród innych przedsiębiorstw z branży budowlanej zapewniła sobie produkując wysokiej klasy kostki brukowe. Jako pierwsza w kraju wprowadziła na rynek stylizowane kostki typu Stare Miasto®, postarzane kostki Antic®, wyroby Uni Split® i Realit®. Obok dekoracyjnych kostek brukowych w asortymencie firmy znajdują się m.in. płyty z kamienia ciosanego, drewno ogrodowe, krawężniki, palisady, pustaki szalunkowe i murarskie oraz elementy studni betonowych.

W 2010 roku firma Bruk-Bet® poszerzyła swoją ofertę o system budowy domów z betonu komórkowego Termalica. W skład systemu wchodzą: bloczki do wznoszenia ścian jedno i wielowarstwowych, nadproża okienne i drzwiowe, płytki do ocieplania i obudowy, zaprawy murarskie oraz narzędzia. W 2011 roku oferta Termalica została poszerzona o stropy gęstożebrowe, płyty stropowo-dachowe i wielkoformatowe płyty ścienne.

Firma Bruk-Bet® jest wielokrotnym zwycięzcą i laureatem konkursów branży budowlanej. Zdobyła m.in. pierwsze miejsce w konkursie Laur Klienta 2008 w kategorii „Kostka brukowa" i „Kostka dekoracyjna". W 2010 roku firma Bruk-Bet® została dwukrotnie wyróżniona podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA w Poznaniu: medalem ACANTHUS AUREUS za stoisko najbardziej sprzyjające kampanii marketingowej oraz Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich za bloczki z betonu komórkowego Termalica.

 

Bruk-Bet, styczeń 2014

SPRAWDŹ ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY W PROGRAMIE DOBREBUDOWANIE.PL