Relaks w wannie z hydromasażem


Hydroterapia, czyli wodna kuracja to jedna najstarszych i najbardziej naturalnych metod leczenia na świecie. Z dobrodziejstw urządzeń z hydromasażem korzystamy już nie tylko w centrach odnowy biologicznej, uzdrowiskach, klubach fitness, czy salonach wellness.

Coraz bardziej widocznym trendem staje się „domowe SPA” - współczesny kult prywatnej łazienki celebrujący żywioł wody. Tym samym zwiększają się oczekiwania klientów w stosunku do jakości, designu i dodatkowych ulepszeń oferowanych przez produkty z hydromasażem.

Niewątpliwie liderem branży wyznaczającym trendy rynkowe w hydromasażu jest POOLSPA. Nowością w jej ofercie jest system hydromasażu TITANIUM SPORT. To najnowocześniejszy system stosowany w wannach domowych oferujący zarówno masaż wodny, jak i powietrzny. Przypadnie on do gustu szczególnie miłośnikom aktywnego trybu życia, dla których hydromasaż to sposób na wypoczynek, relaks i odnowę sił witalnych.

W TITANIUM SPORT zastosowano wiele innowacji. Elektroniczna, 6-stopniowa regulacja masażu powietrznego oraz funkcja TURBO do przełączanie masażu powietrznego na dysze masażu wodnego, umożliwią maksymalne dotlenienie oraz ujędrnienie skóry. Efekty będą widoczne już po kliku kąpielach. Dodatkowo TITANIUM SPORT wyposażony został w ozonator, który zwiększa efektywność masażu perełkowego poprzez ozonowanie powietrza. Ozon przynosi wspaniałe rezultaty w usuwaniu rozstępów, cellulitu i zmarszczek. Dotlenia skórę, poprawia jej koloryt, przynosi dobre wyniki w leczeniu żylaków, czy chorób skóry. Wspomaga pracę układu krążenia. Ma także działanie bakteriobójcze, co w praktyce oznacza łatwe utrzymanie wanny z hydromasażem i jej urządzeń w higienie. W TITANIUM SPORT zainstalowano również zestaw oświetlenia do chromoterapii, czyli leczenia kolorami, oparty na najnowocześniejszej technologii światłowodowej. W zależności od nastroju możemy wybrać jedną z pięciu barw, z których każda działa w inny sposób na nasze samopoczucie np. pobudza, relaksuje lub uspokaja skołatane nerwy. Barwne oświetlenie to także prosty sposób na zmianę klimatu i nastroju w łazience.POOLSPA
 SPRAWDŹ ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY W PROGRAMIE DOBREBUDOWANIE.PL