Skalar w łazienceDobry grzejnik w łazience to inwestycja godna polecenia – urządzenie takie sprawi, że nie będziemy marznąć wychodząc z kąpieli, a nasze ręczniki będą zawsze suche. Odpowiednie ogrzewanie łazienki, połączone za sprawną wentylacją pozwala uniknąć ciągłego utrzymywania się tam wilgoci, a co za tym idzie nieprzyjemnego, stęchłego zapachu pojawiającego się często w zawilgoconych pomieszczeniach. Grzejnik łazienkowy Purmo Skalar – nowość w ofercie firmy Rettig Heating, zaspokoi potrzeby klientów ceniących sobie wysoką jakość urządzenia, połączoną z rozsądną ceną.

Skalar jest jednym z najczęściej kupowanych grzejników łazienkowych Purmo. Dzieje się tak zapewne ze względu na jego wysoką jakość,
a także klasyczną, prostą stylistykę tego modelu, który dobrze komponuje się z każdą łazienką. Nie bez znaczenia jest także konkurencyjna cena Skalara: model o szerokości 400 mm, polecany do małych łazienek, możemy nabyć już za 269 zł (cena netto + 7% VAT). Grzejniki te oferowane są w trzech wysokościach: 714, 1134 i 1764 mm, a ich szerokość dobieramy w przedziale od 400 do 900 mm. Grzejnik Purmo Skalar wykonany jest ze stali najwyższej jakości w tzw. technologii „on” co oznacza, że poziome rurki grzejnik nakładane są na pionowe kolektory. Jest to metoda zapewniająca dużą estetykę urządzenia, zwłaszcza, że producent zadbał o precyzyjne i gładkie zamknięcie końcówek każdej rurki kolektora. Dbałość o elegancki wygląd grzejnika przełożyła się też na sposób produkcji Skalara: wszystkie jego elementy połączone są specjalnym spawem bez użycia lutu. Tak więc na rurkach grzejnika nie zauważymy żadnych nieestetycznych śladów ich łączenia, tak powszechnych w wielu modelach tego typu urządzeń dostępnych na polskim rynku. Skalar malowany jest dwukrotnie: metodą anaforezy i napylania elektrostatycznego, co zapewnia idealnie gładką i trwałą powłokę. Grzejnik Purmo Skalar powstaje w austriackiej fabryce koncernu Rettig Heating, a sprzedawany jest w Polsce poprzez obejmującą cały kraj sieć dystrybutorów grzejników płytowych Purmo. Najlepsze surowce i staranny proces produkcji według standardów normy ISO 9001 dają klientowi gwarancję, że otrzyma produkt trwały, który będzie sprawdzał się w łazience przez wiele lat. Firma Rettig Heating oferuje na grzejnik Purmo Skalar 6-letnią gwarancję.

„Skalar to model grzejnika, który jest jednym z najczęściej wybieranych przez naszych klientów. Dzieje się tak nie bez powodu. Jest to grzejnik zarówno estetyczny, bardzo dobry jakościowo, jak i niedrogi. Klasyczna, drabinkowa konstrukcja wykonana została bardzo precyzyjnie: kolektory poziome Skalara zostały połączone z elementami pionowymi w taki sposób, że nie miejsca połączeń są całkowicie niewidoczne. Zamknięcia kolektorów poziomych wykonano metodą zagniatania w wysokiej temperaturze. Zaletą Skalara jest także możliwość regulacji głębokości jego zawieszenia:
w momencie montażu możemy odpowiednio dobrać odległość urządzenia od ściany, tak aby dopasować ją do naszych indywidualnych potrzeb” – tłumaczy Małgorzata Kerntopf-Zalewska, Product Manager w firmie Rettig Heating.

SPRAWDŹ ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY W PROGRAMIE DOBREBUDOWANIE.PL