Wedi - znajdź nowe miejsce dla swojej wanny


Wedi Polska – producent specjalistycznych materiałów do wykańczania i aranżacji łazienek ma w swojej ofercie system wsporników do wanny, które umożliwiają dowolne jej ustawienie bez konieczności wsparcia o ścianę.


Wedi Bathbox daje projektantom i wykonawcom całkowitą swobodę w znajdowaniu miejsca dla prostokątnej wanny. Przy użyciu systemu wsporników, wannę można umieścić pośrodku łazienki, bez konieczności opierania jej o ścianę. Wolnostojącą wannę uzyskujemy dzięki zaledwie kilku prostym operacjom montażowym. Na płytach służących obudowie można, bez dodatkowych zabiegów, ułożyć płytki ceramiczne.

 

System dostępny jest w dwóch wersjach. Bathbox Classic przeznaczony jest dla wanien o wymiarach 1700 x 750 x 600 mm. Bathbox Flex z kolei, dopasuje się do wanien o wymiarach od 1500 mm do 1800 mm długości i od 600 mm do 800 mm szerokości. Oba zestawy nie sprawiają problemu w montażu nawet jednej osobie. System wedi Bathbox umożliwia także wykonanie podestu (po odpowiednim ułożeniu przewodów doprowadzających wodę i kanalizacyjnych) oraz stopni ułatwiających wchodzenie i wychodzenie z wanny. Uzyskujemy w ten sposób ciekawe rozwiązania, które mogą uatrakcyjnić aranżację łazienki.

Elementy wedi Bathbox powstały na bazie płyty budowlanej wedi. Wykonana z pianki polistyrenowej - zbrojonej z obu stron siatką z włókna szklanego - płyta jest całkowicie wodoodporna i termoizolacyjna. Dzięki swoim właściwościom, doskonale sprawdza się w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności.

Wedi  Polska

SPRAWDŹ ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY W PROGRAMIE DOBREBUDOWANIE.PL